Úterý, 18 června, 2024

Limitovaná edice Leica

Sdílet

Nová limitovaná edice Leica ZM 1 Gold je poctou průkopnickému dědictví a řemeslnému umění společnosti Leica. Hodinky, jejichž počet je omezen na 50 kusů, jsou moderní poctou prvnímu fotoaparátu Leica vyrobenému ze zlata – modelu Leica I A Luxus, který byl představen v roce 1929. Svou konstrukcí odráží preciznost a vášeň pro design, které jsou značce Leica vlastní, a jsou dokladem umění esenciálního designu.

Leica ZM 1

Po vydání černobílých hodinek, které vzdávají hold jejímu fotoaparátu M11 Monochrom, a jedněch, které si hrají se světlem a stínem, přichází tento zobrazovací gigant s opulentními hodinkami ZM 1 Gold.

Model ZM 1 Gold

Model ZM 1 Gold, který využívá eleganci a odolnost 18karátového zlata a titanu třídy 5, je moderní připomínkou modelu IA Luxus, prvního fotoaparátu Leica ze zlaté edice, který byl představen v roce 1929. Jako takový je nositelným kouskem slavné historie společnosti.

Sluneční efekt na ciferníku v kombinaci s hřejivostí pozlacených ručiček a indexů vyzařuje luxus, zatímco uvnitř bije v srdci strojek Leica Caliber LH1001 ručně montovaný v Německu.

Zdroj: https://leicacamerausa.com a https://leica-camera.com/en-int/watches/zm1-gold#

Další články

Další články