Úterý, 18 června, 2024

Potřebujete ilustrace pro váš web nebo podnikání?

Sdílet

Bezplatné bizarní ilustrace „On Fire“ vnesou humor na vaše webové stránky nebo do vaší aplikace téměř ihned. Dnešní mládež by se nad tímto slovním spojením zhrozila, ale tyto ilustrace jsou naprosto – téměř doslova zapálené.

Podívejte se! Hoří

Kolekce obsahuje 20 veselých výjevů, které ne vždy dávají smysl, ale které byste stejně chtěli mít na svých webových stránkách nebo v aplikaci. Některé ilustrace, jako například člověk ležící hlavou dolů na svém počítačovém stole, zatímco je obklopen ohněm ukazuje časté obtíže nás všech.

Pak jsou tu náčrtky muže, kterého pronásleduje drak s autobusy jako kolečkovými bruslemi, a ženy, kterou zasvěcuje UFO při kopírování papíru. Ukazuje se, že oheň může představovat jak tvůrčí jiskru, tak vyhoření. Občas se objeví i obraz mimozemšťanů.

Grafika, která má „probudit váš projekt vyzývavými ilustracemi a učinit ho jedinečným“, je k dispozici ve dvou stylech a ve formátech SVG a PNG, což umožňuje upravit její barvy. Nejlepší je, že jsou všechny zdarma a složka obsahuje licenci umožňující uživatelům jejich další využití pro komerční účely.

Níže si můžete prohlédnout některé bizarní kresby z balíčku a stáhnout si je zde: https://onfire.craftwork.design/

Obsah článku

Další články

Další články